Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr2 w Grodzisku Mazowieckim
Zakończenie roku szkolnego

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego

 

odbędzie się  22 czerwca 2018 roku o godz. 9.00 w auli Zespołu

 

Szkół nr 2.


Egzaminy z kwalifikacji

Znalezione obrazy dla zapytania egzaminy z kwalifikacji 19 czerwca rozpoczyna się letnia sesja egzaminacyjna.

 

Kwalifikacja A.30 – technik logistyk

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 10.00

Egzamin praktyczny: 26.06.2018r.,  godz. 16.00.

 

Kwalifikacja A.31 – technik logistyk

Egzamin praktyczny: 26.06.2018r.,  godz. 9.00.

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 12.00

 

Kwalifikacja A.32 – technik logistyk

Egzamin praktyczny: 26.06.2018r.,  godz. 13.00.

Zdający przynosi na egzamin: kalkulator prosty, ołówek, gumkę, linijkę i temperówkę.

 

Kwalifikacja M.12 – technik pojazdów samochodowych oraz elektromechanik pojazdów samochodowych

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 12.00

Egzamin praktyczny odbywa się w Centrum Kształcenia Praktycznego przy ulicy Żyrardowskiej 48.

 

Kwalifikacja M.18 – technik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 10.00

Egzamin praktyczny odbywa się w Centrum Kształcenia Praktycznego przy ulicy Żyrardowskiej 48.

 

Kwalifikacja M.42 – technik pojazdów samochodowych

Egzamin praktyczny: 26.06.2018r.,  godz. 13.00

Zdający przynosi na egzamin kalkulator prosty.

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 14.00

 

Kwalifikacja E.12 – technik informatyk

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 10.00

Egzamin praktyczny: od 29.06 do 04.07.2018r. (wg harmonogramu wywieszonego w gablocie na I piętrze)

 

Kwalifikacja E.13 – technik informatyk

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 12.00

Egzamin praktyczny: od 28.06 do 04.07.2018r. (wg harmonogramu wywieszonego w gablocie na I piętrze)

 

Kwalifikacja E.14 – technik informatyk

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 14.00

Egzamin praktyczny: 27.06.2018r. (wg harmonogramu wywieszonego w gablocie na I piętrze)

 

Kwalifikacja A.26 – technik organizacji reklamy

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 14.00

Egzamin praktyczny: od 25.06 do 26.06.2018r. (wg harmonogramu wywieszonego w gablocie na I piętrze)

 

Kwalifikacja T.6 – kucharz

Egzamin pisemny: 19.06.2018r., godz. 10.00

Egzamin praktyczny odbywa się w Zespole Szkół nr 1 przy ulicy Żwirki  i Wigury 4.

 

Przypominamy, że każdy zdający w części pisemnej powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz może mieć kalkulator prosty (kalkulator, który umożliwia tylko wykonywanie dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb).

 

Wszystkim zdającym życzymy powodzenia!


Samochodówka gości Ks. Biskupa Rafała Markowskiego

11 czerwca Naszą Szkołę odwiedził szczególny Gość – Jego Ekscelencja Ks. Biskup Rafał Markowski.

 

Uroczyste przywitanie Księdza Biskupa przy wtórze pieśni „Błogosławieni Miłosierni” oraz „Barki”,  zainicjowanych przez uczniów naszej szkoły, było wzruszające i podniosłe dla wszystkich zebranych.

 

Następnie Ksiądz Biskup skierował do zebranych słowa wsparcia i radosnego przesłania Słowa Bożego. Podziękował Panu Dyrektorowi Andrzejowi Chojnackiemu za możliwość spotkania się  oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom za trud i poświęcenie, jakie wkładają w wychowanie młodego pokolenia.

 

Na zakończenie wizyty Ks. Biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa i udał się na spotkanie z nauczycielami i pracownikami szkoły.

 


Zapraszamy na występ naszych uczniów!

 

W programie: „W moim ogródecku” w wykonaniu Zuzanny Kozioł, bajecznie kolorowy krakowiak oraz „Czerwone korale”, które zaśpiewa Natalia Ziółkowska.

 

Uczniowie Ochotniczego Hufca Pracy przygotowali prawdziwie wiejski stół. Zapraszamy na chleb ze smalcem, swojskie wędliny i pyszne ciasta!


Zebrania z rodzicami

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie rodziców 5 czerwca (wtorek) w godzinach 16.00 – 18.00 odbędą się zebrania rodziców oraz dzień otwarty.

 

Harmonogram zebrań dostępny będzie na stronie szkolnego Facebooka.

 

Zapraszamy!


Dzień Sportu

W dniu 30.05.2018 roku odbył się Dzień Sportu. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia się w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłką lekarską, skok w dal, wyciskanie sztangi leżąc i przeciąganie liny.

 

Odbyły się również półfinały i finały Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju zgłosiło się siedemnaście klas.

 

I miejsce zajęła klasa III BTi w składzie:

 

Piotr Furdyna, Damian Szumacher, Patryk Szubiński, Filip Murynowicz, Bartłomiej Przybylski, Konrad Suski, Łukasz Smoleń.

 

II miejsce – klasa IIIAs: Dawid Patok, Damian Sawa, Kacper Lasota, Mateusz Ołdakowski, Adam Słowiński, Łukasz Wojciechowski, Krzysztof Fedniczuk.

 

III miejsceklasa IAti – Hubert Wałowski, Paweł Latocha, Patryk Ponder, Łukasz Zawadzki, Bartosz Cerazy, Michał Królikowski, Jakub Rosiak.

 

Wyłoniono również Króla Strzelców turnieju, którym został Filip Muranowicz.

 

 

Wyniki w pozostałych konkurencjach:

(więcej…)


Rekrutacja 2018/2019


TECHNIKUM:

 

      • Technik pojazdów samochodowych
      • Technik logistyk
      • Technik informatyk
      • Technik organizacji reklamy
      • Technik mechanik

SZKOŁA BRANŻOWA 1 STOPNIA:

          • Mechanik pojazdów samochodowych
          • Elektromechanik pojazdów samochodowych
          • Kucharz
          • Fryzjer
          • Magazynier logistyk
          • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

 


Kolejny długi weekend

Przed nami kolejny długi weekend:

 

  • 31 maja  – dzień wolny (Boże Ciało)
  • 1 czerwca 2018 r. ( piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Katedra Wychowania Fizycznego ogłasza dzień 30.05 – Dniem Sportu !

 

Jeśli chcesz wziąć udział w jednej lub kilku konkurencjach, pamiętaj, że

zapisy (u nauczycieli wychowania fizycznego) trwają do wtorku 29.05.2018r.

 

Harmonogram Dnia Sportu:

 

8:00 – Bieg na 60m (bieżnia) – mgr M. Korus, mgr M. Konecka-Deperas

9:00 – Rzut piłką lekarską w tył 3kg (bieżnia) – mgr P. Olczak

8:30 – Turniej piłki nożnej (boisko) – mgr R. Kwiatkowski

9:30 – Konkurs skoku w dal (bieżnia) – mgr M. Korus

10:00 – Przeciąganie liny (boisko) – mgr M. Konecka-Deperas

10.00 – Wyciskanie sztangi leżąc (siłownia) – mgr P. Olczak

11:30 – Zakończenie Dnia Sportu (aula), rozdanie nagród

 

   OBOWIĄZUJE STRÓJ SPORTOWY!

 


Logistyka na sportowo

27 maja odbył się
V PRUSZKOWSKI BIEG WOLNOŚCI, podczas którego miały miejsce Mistrzostwa Polski w Biegu Drużynowym Logistyków. Miło nam poinformować, że naszą szkołę, w rywalizacji na 10km reprezentowali logistycy z klasy 1btl i 2atl.

 

Logistyczna Drużyna Pierścienia w składzie: Emil Matusiak, Marcin Porębski, Wiktor Polak, Adrian Wieczorek, osiągnęła znakomite wyniki – Emil 49min., Marcin 50min., Wiktor 55min., Adrian 59min.

 


Dziękujemy organizatorom, za ufundowanie  drużynie pakietów i możliwość wystąpienia w biegu.


Partnerzy