Znalezione obrazy dla zapytania hanna krall 23 listopada w Bibliotece Publicznej przed uczniami klasy IV ATL tajniki reportażu odkryła mistrzyni tego gatunku Hanna Krall – młodzieży znana jako autorka lektury Pt. : „Zdążyć przed Panem Bogiem”. Spotkanie miało wyjątkowy, kameralny charakter. Pisarka zrobiła grodziskim czytelnikom szczególną przyjemność – przeczytała swoje najnowsze krótkie, prozatorskie formy poświęcone wspomnieniom z okresu II wojny światowej. Podzieliła się anegdotami i opowiedziała o znaczących faktach ze swojego życia, np. o przyjaźni z reżyserem K. Kieślowskim, okolicznościach poznania M. Edelmana czy znajomości z J. Tuwimem i jego córką. Oczywiście Hanna Krall chętnie podpisywała swoje książki. Jesteśmy wdzięczni i zaszczyceni, że mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu z wybitną reportażystką.