Szkolny Klub Sportowy

W lutym 2017 nasza szkoła uzyskała akceptację uczestnictwa w Ogólnopolskim Programie SKS- Szkolny Klub Sportowy. Było to możliwe dzięki panu wicedyrektorowi Markowi Kiljańskiemu oraz zaangażowaniu naszej młodzieży podczas dodatkowych zajęć prowadzonych w siłowni szkolnej.

Szkoła uzyskała również od Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza  wsparcie przy tworzeniu grup dodatkowych koszykówki i piłki ręcznej.

Taka sytuacja stawia przed nami wiele ciekawych wyzwań. Jednym z nich jest możliwość uczestnictwa w lidze oraz dodatkowe zajęcia sportowe. Dlatego też zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w  zajęciach:

  • Siłownia szkolna – od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.45- 8.00.
  • Koszykówka – w poniedziałki od godz. 15.00.
  • Piłka ręczna – we wtorki, od godz. 15.00.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *