IV Noc Logistyki

4 noc logistyki za nami 😀🌒🌘🌠

21 kwietnia o godz. 17 wkładem studentów koła logistycznego SGGW rozpoczęliśmy tegoroczną edycję 4 już Nocy Logistyki, w której udział wzięło około 100 uczniów z naszej szkoły z klas 1, 2 i 3 technikum logistycznego. Nie zabrakło również przedstawicieli innych zawodów jak również absolwentów. Noc Logistyki to inicjatywa, która ma na celu propagowanie, rozwijanie zdolności, umiejętności i zainteresowań, a także rozpowszechnianie wiedzy logistycznej, transportowej oraz spedycyjnej wśród uczniów naszej szkoły, kształcących się w zawodzie technik logistyk. W programie nie zabrakło elementów edukacyjnych przez zabawę. Zaangażowanie uczniów było widać podczas gry w logistyczne Bingo, a kreatywność i pomysłowość podczas logistyki na wesolo – pokaz mody z wykorzystaniem technik recyklingu oraz zabawy w przedsiębiorstwo, gdzie cześć uczniów produkowała ciężarówkę a cześć tworzyła reklamę. Podczas gry jeden z dziesięciu o tytuł najlepszego logistyka i puchar Dyrektora szkoły oraz krzyżówki logistycznej uczestnicy mieli szansę sprawdzić poziom swojej wiedzy. Z gościnnym wykładem wystąpił również dyrektor Pan Andrzej Chojnacki. Podczas Nocy Logistyki ogłoszone zostały wyniki konkursów m.in. na logo nocy logistyki, makietę logistyczną. Puchar dla najlepszego logistyka zdobył Michał Ropiak, oficjalnym logiem nocy logistyki został projekt Mateusza Szymaniaka, wyróżnienie i logo towarzyszące stworzyła Michelle Schmitag.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta Grodzisk Mazowiecki, Panu Stanisławowi Kolasie i Panu Andrzejowi Chojnackiemu, wszystkim sponsorom i darczyńcom za wsparcie naszej inicjatywy, dzięki temu został przygotowny poczestunek, każdy uczestnik dostał pamiątkowy pakiet gadżetów, a zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody.
Dziękujemy Wam drodzy uczniowie za tak liczne przybycie i pomoc przy organizacji.
Do zobaczenia za rok na 5 NOCY LOGISTYKI !!!
Organizatorzy – nauczyciele przedmiotów zawodowych – logistycznych Iwona Kulikowska
i Katarzyna Marszałkiewicz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *