Finał XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej

     Dnia 13.05.2017r. w Centrum Szkoleniowym firmy Bosch odbył się etap finałowy XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej, w którym naszą szkołę reprezentował uczeń Arkadiusz Kałęcki z klasy 3AS Technikum Samochodowego.

W trakcie finału uczniowie musieli rozwiązać dwa zadania praktyczne przygotowane przez specjalistów firmy Bosch. W trakcie zaciętej rywalizacji nasz uczeń uzyskał drugi wynik punktowy w finale. Co po zsumowaniu punktów finału i półfinału dało mu ostatecznie miejsce 4 – tuż za podium. Nasz uczeń dzięki solidnemu przygotowaniu i dużej wiedzy, uzyskał wysokie miejsce i tytuł finalisty Olimpiady Techniki Samochodowej, dzięki czemu zostanie on zwolniony z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Pełny protokół wyników finału jest dostępny na stornach patronów olimpiady:
Wydawnictwa Komunikacji i Łączności: www.wkl.com.pl
Wydawnictwa miesięcznika Automotoserwis www.automotoserwis.com.pl
Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *