Umowa z firmą Schaeffler Polska Sp. z o.o.

  20.10.2017r  Dyrektor  Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 podpisał umowę z firmą Schaeffler Polska Sp. z o.o. Grupa Schaeffler jest wiodącym dostawcą części zamiennych do pojazdów użytkowych i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Przedsiębiorstwo zapewnia najwyższą jakość produktów, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz innowacyjność. Jako dostawa precyzyjnych produktów i rozwiązań dla silników, skrzyni biegów oraz podwozia, jak również łożysk tocznych i ślizgowych dla różnorodnych urządzeń przemysłowych, Schaeffler ma zdecydowany udział w kształtowaniu „mobilności jutra”.

W ramach umowy szkoła otrzymała stanowisko do montażu dwumasowego koła zamachowego i sprzęgła samonastawnego wyposażone w specjalistyczne  narzędzia.


Nauczyciele praktycznej nauki zawodu zostali przeszkoleni przez przedstawiciela firmy, pana Marka Matejkowskiego, Managera Technical Services.

Zaplanowano również szkolenie uczniów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *