W dniu 30.05.2018 roku odbył się Dzień Sportu. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia się w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłką lekarską, skok w dal, wyciskanie sztangi leżąc i przeciąganie liny.

 

Odbyły się również półfinały i finały Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju zgłosiło się siedemnaście klas.

 

I miejsce zajęła klasa III BTi w składzie:

 

Piotr Furdyna, Damian Szumacher, Patryk Szubiński, Filip Murynowicz, Bartłomiej Przybylski, Konrad Suski, Łukasz Smoleń.

 

II miejsce – klasa IIIAs: Dawid Patok, Damian Sawa, Kacper Lasota, Mateusz Ołdakowski, Adam Słowiński, Łukasz Wojciechowski, Krzysztof Fedniczuk.

 

III miejsceklasa IAti – Hubert Wałowski, Paweł Latocha, Patryk Ponder, Łukasz Zawadzki, Bartosz Cerazy, Michał Królikowski, Jakub Rosiak.

 

Wyłoniono również Króla Strzelców turnieju, którym został Filip Muranowicz.

 

 

Wyniki w pozostałych konkurencjach:

Skok w dal:

Chłopcy:

I miejsce- Adrian Krzosek  IB (5.22m)

II miejsce- Damian Ciesielski IIIBs (4.90m)

III miejsce- Jakub Parol IIAS (4.79m)

Dziewczęta:

I miejsce – Żaneta Traczyk IITr

II miejsce- Anna Stach IZc

Bieg na 60 m:

Chłopcy:

I miejsce – Patryk Ponder IAti (7.72)

II miejsce – Damian Ciesielski IIIBS (7.77)

III miejsce – Bartosz Bukowiecki (7.79)

Dziewczęta:

I miejsce – Żaneta Traczyk IITr

II miejsce- Monika Ponikowska IAtl

Rzut piłką lekarską:

Chłopcy:

I miejsce – Piotr Litosz IIIB (14,80m)

II miejsce – Piotr Szcześniak IIIBs (14,60m)

III miejsce – Kamil Celejewski IIIBs (14,25m) i Patryk Jakubczak IIIB (14,25m)

Dziewczęta:

I miejsce – Anna Stach IZc

II miejsce – Żaneta Traczyk IITr

Wyciskanie sztangi leżąc:

I miejsce – Kamil Stankiewicz IITR (132%)

II miejsce – Przemysław Sałański IITr (118%)

III miejsce – Filip Moczulski IAti (104%)

Przeciąganie liny:

I miejsce – klasa IIIBS w składzie: Piotr Szcześniak, Kamil Celejewski, Dawid Królewski, Maciej Florczak, Grzegorz Pańczyk

II miejsce – klasa IIB – Eryk Siurdyna, Patryk Jakubczak, Patryk Jakubczak, Piotr Listosz, Damian Skalniak

III miejsce –  klasa IIAs: Jakub Parol, Bartosz Powęzka, Maciej Siemiątkowski, Artur Markosyan, Konrad Nastaziak