3 października odbyła się wycieczka integracyjna logistyków, kucharzy, fryzjerów i informatyków do Parku Trampolin.

 

Hangar 646 to pierwszy park trampolin w Warszawie. W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 jest ponad 60 trampolin, basen z gąbkami i poducha powietrzna do bezpiecznej nauki akrobacji rampa do skoków na deskorolkach, rolkach, rowerach i specjalnych deskach snowboardowych, kosze do koszykówki, strefa z parkourowymi przeszkodami, ścieżka i podłoga akrobatyczna i wiele więcej atrakcji łączących sport z rekreacją w nowoczesnym wydaniu.

 

Po aktywnie spędzonym czasie, przyszedł czas na obiad, po którym uczestnicy wyjazdu bezpiecznie wrócili do Grodziska.

Opiekunowie wyjazdu: pani Dorota Bartnicka, pani Blanka Paluch, pani Katarzyna Wojtczak i pani Iwona Kulikowska.