Znalezione obrazy dla zapytania śpiewać każdy możeKonkurs poezji śpiewanej „Śpiewać każdy może…” organizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim.

 

Konkurs poezji śpiewanej jest imprezą promującą młode talenty.

 

Konkurs obejmuje dwa etapy:

  • Etap I (szkolny) – eliminacje szkolne odbywające się w szkole macierzystej.
  • Etap II (międzyszkolny) – eliminacje międzyszkolne odbędą się 06.12.2018 r. o godzinie 10:30 w auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim z udziałem komisji artystycznej (jury) powołanej przez organizatorów, mającej za zadanie wyłonienie laureatów w kategorii szkoła podstawowa (klasy VII, VIII),  gimnazjalna i ponadgimnazjalna.

 

Regulamin Konkursu Poezji Śpiewanej, karta zgłoszenia.

 


Zapraszamy!