Lp. Klasa imię i nazwisko wychowawcy Zawód Numer zawodu Wychowawca CKP Stan osobowy klasy
 

1

IAS  

WIESŁAWA STYCZEŃ

 

technik pojazdów samochodowych

 

 311513 

 

WALDEMAR OŁDAK

 
 

2

IIAS  

ALEKSANDRA KACZMAREK

technik pojazdów samochodowych  

 311513 

 

PIOTR PIÓRKOWSKI

 
 

3

IIIAS  

DIANA RUTKOWSKA –  – NOWAK

technik pojazdów samochodowych  

 311513 

 

ARTUR SZMAJKOWSKI

 
 

4

IVAS ANNA OLESIEJUK technik pojazdów samochodowych  

 311513 

   
 

5

 

IVBS PATRYCJA FEDER technik pojazdów samochodowych  

 311513 

   
 

6

IATI DARIUSZ KĘPIŃSKI technik informatyk  

333906

   
 

7

 

IBTI

BLANKA PALUCH technik informatyk  

333906

   
 

8

IIATI  

LUCYNA KUCIŃSKA

technik informatyk  

351213

 

 

 
 

9

 

IIBTI

 

GRAŻYNA GÓRKA

technik informatyk  

351213

   
 

10

IIIATI ANETA KREJPOWICZ technik informatyk  

351213

   
 

 

11

 

 

IIIBTI

 

 

BOŻENA JAŁOWIECKA

technik informatyk  

 

351213

 

 

 
 

12

IVATI  

BEATA WAŚ  

technik informatyk  

351213

   
 

13

IVBTI  

GRZEGORZ LICHTARSKI

technik informatyk  

351213

   
 

14

IATL  

KATARZYNA WOJTCZAK

technik logistyk  

333107 

   
 

15

 

IBTL

 

JUSTYNA LIDAK

 

technik logistyk

 

333107 

   
 

16

 

IIATL

JOLANTA JABŁOŃSKA  

technik logistyk

 

333107 

   
 

17

IIBTL IWONA KULIKOWSKA technik logistyk  

333107 

 

 

 

 
 

18

IIIATL  

ANNA SUSKA

technik logistyk  

333107 

   
 

 

19

  IVATL  

KATARZYNA MARSZAŁKIEWICZ

 

technik logistyk

 

333107 

 

 

 
 

20

 

ITR

VIOLETTA MODZELEWSKA  

technik organizacji reklamy

 

333906

   
 

21

IITR  

SYLWIA KOŁECZKO

 

technik organizacji reklamy

 

333906

   
 

 

22

 

 

IIITR

 

 

JADWIGA CIEŚLIK

 

technik organizacji reklamy

 

 

333906

   
 

23

 

IVTR

 

IWONA PRZYBYTNIAK

 

technik organizacji reklamy

 

333906

   
 

24

IB PAWEŁ OLCZAK  

mechanik pojazdów samochodowych

 

723103 

 

ZENON FERĘCZKOWKI

 
 

25

IIB  

PIOTR PIÓRKOWSKI

 

mechanik pojazdów samochodowych

 

723103 

 

WOJCIECH DREWNOWSKI

 
 

 

26

IIIB  

 

MAREK KILJAŃSKI

 

 

mechanik pojazdów samochodowych

 

723103 

 

MIROSŁAW WITKOWSKI

 
 

27

IZA  

MARZENA KORUS

kucharz  

512001

   
 

28

IIZAC DOROTA BARTNICKA  

kucharz/fryzjer

 

512001/514101 

   
 

29

IIIZA MAGDALENA KONECKA – DEPERAS kucharz  

512001

   
 

30

IIIEC  

MACIEJ KIEŁTYKA

 

Elektromechanik pojazdów samochodowych/ fryzjer

 

741203/514101

 

MAREK KORBECKI

 
 

31

IMC ROBERT KWIATKOWSKI Magazynier logistyk/ fryzjer  

432106 /514101

   
 

 

32

 

 

IIILD

 

 

ANNA SUSKA

Opiekun klasy

 

 

Liceum dla dorosłych

   
 

33

IITSP  

ADAM KOSSAKOWSKI

 
 

34

IIITSP  

ADAM KOSSAKOWSKI