Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr2 w Grodzisku Mazowieckim
ZSTiL2
Finał VIII Edycji Konkursu Matematycznego

17 marca Jakub Borkowski, kl. IVAS i Mateusz Banasiak, kl. IVBLI reprezentowali szkołę w finale VIII Edycji Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego.

Organizatorem konkursu była Wojskowa Akademia Techniczna.

Wzięło w nim udział 120 uczestników z całej Polski.

Oprócz zmagań konkursowych opiekunowie wraz z uczniami wysłuchali ciekawych wykładów nt:

– „Echolokacja” – jak zobaczyć coś, czego nie widać.

– „Doping” – pomoc w uzyskaniu olimpijskich wyników.

– Nowoczesny sposób na zdobywanie wiedzy.

Opiekunem młodzieży była pani Anna Olesiejuk


Próbny egzamin

21.03.2017 r. (wtorek) odbędzie się próbny ustny egzamin maturalny z języka polskiego.

23.03.2017 r. (czwartek) odbędzie się próbny ustny egzamin maturalny z języka angielskiego.


Rekolekcje

W dniach 21.03 – 23.03.2017 r. odbędą się w Naszej Szkole Rekolekcje Wielkopostne.

Harmonogram zajęć oraz rozkład dzwonków obowiązujące w tych dniach, dostępne będą w gablocie na I piętrze (przy planie lekcji).


Matura 2017

      Drogi Uczniu!

Zapoznaj się z harmonogramem egzaminu maturalnego:

  • harmonogram egzaminów ustnych znajdziesz w gablotach na I piętrze,
  • harmonogram egzaminów pisemnych znajdziesz na tablicach w holu głównym.

Kolejna wizyta w Muzeum Literatury

   9 marca uczniowie klasy II ATL odwiedzili Muzeum Literatury w Warszawie, gdzie wzięli udział w bardzo ciekawej lekcji poświęconej życiu i twórczości Adama Mickiewicza.
Opiekunami młodzieży byli pani Katarzyna Marszałkiewicz i pan Hubert Lubański


Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

  28.02.2017 r. odbyły się  POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

Wielki sukces chłopaków z Samochodówki! Pierwsze miejsce!

Skład zwycięskiej drużyny:

  1. ŁUKASZ SMOLEŃ IIBTI
  2. PATRYK JAKUBCZAK IIB
  3. KACPER LASOTA IIBS
  4. PATRYK WAWRZYSZCZAK IIATI
  5. KACPER WRÓBEL IVATI
  6. KONRAD SKONIECZNY IIB
  7. KAMIL WOŹNIAK IIIAS
  8. PIOTR PURWIN IIIB
  9. MATEUSZ WIETESKA IIATI
  10. DAWID JAKUBCZAK IEC
  11. BARTOSZ BUKOWIECKI IATL
  12. DAMIAN SKALNIAK IIB


Dziewczęta w składzie:
1. KANIA KAMILA IIIATL
2. DĄBEK ALEKSANDRA IIIATL
3. WIŚNIEWSKA KAROLINA IIIATL
4. OLIWIA KWIATKOWSKA IIIATL
5. KINGA CIECIERSKA IIIATL
6. MARCZAK IWONA III ZA
7. SAS DOMINIKA IVATL
8. JANISZEWSKA JUSTYNA IVATL
9. WOJDALSKA KATARZYNA IZA
10. BIELECKA MARLENA IIZAC
również odniosły duży sukces, pierwszy raz zajmując II miejsce.
Opiekunem drużyny dziewcząt była pani Magdalena Konecka-Deperas, a trenerem chłopaków – pan Marek Kiljański.

Zawodnikom i opiekunom – gratulujemy!



Partnerzy